O nas

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą doradczą w dziedzinie energetyki i źródeł odnawialnych niezależną od innych spółek energetycznych i organizacji. Wierzymy, że poprawa wydajności energetycznej budynków jest kluczem do sukcesu w walce ze stale rosnącymi zanieczyszczeniami powietrza w Polsce. Poprzez nasze działania pragniemy zarówno zmniejszać emisję toksyn do atmosfery, jak i poprawiać status ekonomiczny naszych klientów. Dla nich to koniec z wysokimi rachunkami za ogrzewanie, marnowaniem energii i stratami ciepła. Dla nas wszystkich to czyste powietrze. Razem kreujemy przyszłość przyjazną dla człowieka i środowiska.

 

Zespół

Nasz zespół składa się zarówno ze specjalistów z wieloletnim i wielopłaszczyznowym doświadczeniem jak i wykwalifikowanych, lecz mniej doświadczonych inżynierów zaczynających swoją karierę zawodową. Wierzymy, że poprzez połączenie fachowej wiedzy ekspertów z otwartymi na nowe rozwiązania umysłami młodych jesteśmy w stanie kreować innowację, spełniać żądania nawet najbardziej wymagających klientów i co najważniejsze zapewnić merytoryczne i profesjonalne wsparcie w dynamicznym wykonaniu.

 

Nasz Cel:

Naszym głównym celem, jest uzyskanie dla naszych klientów jak najlepszych warunków energetycznych domu. W celu jego osiągnięcia,  posługujemy się innowacyjnymi rozwiązaniami, zachowując przy tym pełna niezależność od innych przedsiębiorstw i organizacji. Wierzymy, że działanie według wyznaczonych przez nas zasad prowadzi do obustronnej satysfakcji z wykonanej pracy, jednocześnie osiągając cele nasze i naszych klientów

 

Kodeks Zasad:

  1. Niezależność – Nie podlegamy żadnym innym firmom ani organizacjom, co pozwala nam na w pełni obiektywne doradztwo.
  2. Innowacyjność – Nie poprzestajemy na istniejących już rozwiązaniach, lecz dążymy do stałego rozwoju nowych, tak aby zapewnić jeszcze większą satysfakcję naszym klientom.
  3. Poufność – Wszystkie informacje otrzymane od naszych klientów uznajemy za poufne. Są one wykorzystywane jedynie przez nas, nie udostępniamy ich żadnym firmom zewnętrznym.
  4. Przejrzystość – Dokładnie wyjaśniamy klientom zasady współpracy z naszą firmą, tak aby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień. Ponadto szczegółowo odpowiadamy na każde pytanie związane z projektem u danego klienta, jeżeli tylko nie narusza ono prywatności innych klientów lub dobra naszej firmy.
  5. Rzetelność – Naszą pracę wykonujemy z największą dokładnością zapewniając jednocześnie indywidualne podejście do każdego naszego klienta.